Please Wait...

 • slider

Portfolio

O mnie

Radosna i pełna pasji pani fotograf :-)

Witaj, jestem Justyna.

Już jako dziecko miałam obsesję na punkcie obserwacji ludzi i starego świata. Starałam się zapamiętać uchwycone okiem obrazy i przenosiłam na kartki papieru. I rysowałam tak całymi dniami. Lecz dopiero, gdy dostałam swój pierwszy aparat, zadziała się magia. 

Z upływem czasu nabierałam doświadczenia, by wypracować własny, lekki styl. Możliwość uchwycenia ulotnych chwil życia w najpiękniejszy sposób, jaki tylko potrafię, jest powodem, dla którego czuję wdzięczność, że mogę to robić każdego dnia. I codziennie nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zaprowadzi mnie moja fotograficzna podróż.

Prywatnie ubóstwiam czarno białe obrazy oraz z pasją zanurzam się w sztuce filmowej.

Fotografuję w Polsce i za granicą.

Zapraszam do kontaktu :-)

Usługi

Zapraszam na sesje ślubne, rodzinne, kobiece i we dwoje.
 • Fotografia ślubna

  Pakiety od 3000 zł

 • Fotografia "We dwoje"

  500 - 700 zł

 • Fotografia rodzinna

  500 - 700 zł

 • Fotografia przedszkolna

  Wycena indywidualna

Klienci o mnie

 • Jak mamy Tobie wystarczająco podziękować za te zdjęcia! Absolutnie przepiękne, pomagają nam przeżyć jeszcze raz najbardziej wyjątkowy dzień w życiu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko, co dla nas zrobiłaś i doceniamy Twoją pracę. Uchwyciłaś wszystko, co chcieliśmy i więcej. Z pewnością będziemy Cię polecać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za bycie częścią naszego dnia ślubu.

  Amanda & Tom
 • Jesteśmy zachwyceni, dziękujemy! Chcemy podziękować Tobie za niesamowitą pracę, którą wykonałaś! Cudowne zdjęcia, jesteś niesamowicie utalentowana! :-)

  Simona & Julius
 • Dziękuję bardzo, to są po prostu piękne zdjęcia! Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą pracę i życzliwość w naszym wyjątkowym dniu. 

  Tiff & Max
 • Wielkie dzięki, Justyno! Zdjęcia są niesamowite!

  Amy & Matt
 • WOW!!! :-) Justyna nasze zdjęcia ślubne są niesamowite i bardzo dziękujemy, jesteś genialnym fotografem.

  Natasha & Greg
 • James i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak wyszły zdjęcia! Wykonałas niesamowitą pracę i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wybraliśmy właśnie Ciebie do uwiecznienia naszego wyjątkowego dnia. Czy jest gdzieś miejsce, w którym możemy zostawić dla Ciebie pozytywmną recenzję?

  Katie & James
 • Justine, mam nadzieję, że miałaś cudownie piękny weekend. Chciałam Cię tylko poinformować, że Chris i ja oglądaliśmy nasze zdjęcia ślubne w sobotę. Absolutnie je kochamy! Dziękujmy bardzo. Jest tak wiele cudownych zdjęć i chwil, które uwieczniłaś fotografując nasz wyjątkowy dzień :-) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko!

  Jaclyne & Chris
 • Poznałam Justynę dwa miesiące temu przez internet i świetne recenzje klientów na temat jej pracy, dlatego zdecydowałam się nawiązać kontakt i dziś wiem, że dokonałam najlepszego wyboru, aby uwiecznić tak ważny dzień w moim życiu. Jest całkowicie uważna, profesjonalna i odpowiedzialna. Nasze zdjęcia były wspaniałe!!! Wielu przyjaciół i rodzina powtarzali, jak kreatywny i wspaniały jest nasz fotograf. Ponadto jej cena była najlepsza, jaką znalazłem na Gibraltarze. Dziękuję za wszystko Justine. Życzę spałnienia w karierze zawodowej, zasługujesz na to!!!  

  Mariana & Krzysztof

Kontakt

Tel:  +48 694 606 684

Email: info@justynaprzybylska.com

 

 

Thank You. Your Message has been Submitted